Електромонтажні роботи Тернопіль в даний час виробляються переважно індустріальними методами. Під індустріальним методом ведення електромонтажних робіт розуміється такий метод, при якому монтаж зводиться до складання та встановлення доставлених до місця робіт готових заводських виробів – комплектних щитів, станцій, силових пунктів, вузлів і блоків шинопроводів, трубних проводок і т. п.

При розробці проектів електричного обладнання проектними організаціями передбачається можливість ведення електромонтажних робіт Тернопіль індустріальними методами з максимальним використанням заводського електричного обладнання, скомплектованого в великі блоки і вузли, типових монтажних деталей і сучасного механізованого інструменту і пристосувань.

Заводські вироби, а також блоки і вузли, виготовлені або зібрані в майстернях монтажно-заготівельних ділянок, повинні бути повністю укомплектовані необхідними електричними апаратами і приладами, скомутовані, мати креслення на встановлення і приєднання і не вимагати ніяких додаткових робіт на місці монтажу.

Організація електромонтажних робіт Тернопіль індустріальними методами передбачає попереднє виконання поза монтажною зоною, на спеціально організованих монтажно-заготівельних ділянках всіх робіт, не пов’язаних зі станом загальнобудівельних робіт на об’єкті. До них відносяться:

  • обробка технічної документація;
  • отримання і комплектування електрообладнання;
  • заготівля заводських монтажних виробів;
  • виготовлення і укрупнена збірка монтажних вузлів, блоків, нестандартних електроконструкцій і т.п.

Власне монтажні роботи на об’єкті організовуються таким чином, що частина з них (головним чином допоміжні) проводиться одночасно з веденням будівельних робіт, інша частина (основна) -в готових приміщеннях після закінчення будівельних і оздоблювальних робіт. Такий спосіб організації монтажних робіт називається монтажем в дві стадії.

Індустріальний метод дасть можливість почати електромонтажні роботи без вичікування закінчення загальнобудівельних робіт, значно скорочує терміни пуску в експлуатацію електрообладнання, здешевлює і підвищує якість монтажних робіт.

Монтажно-заготівельні ділянки при монтажних управліннях організовуються в складі групи підготовки виробництва, майстерні та групи комплектації.

Група підготовки виробництва повинна:

  • перевіряти робочі проекти електрообладнання та організації робіт з точки зору відповідності їх вимогам індустріалізації електромонтажних робіт Тернопіль, наявності помилок, необхідності доопрацювання і т. п., а також вирішувати питання, що виникли внаслідок невідповідності електротехнічної частини проекту фактично виконаній будівельній та технологічній частині об’єкту;
  • готувати технічну документацію по заміні обладнання та матеріалів, передбачених проектом, але відсутніх на майданчику;
  • вирішувати питання застосування типових електроконструкцій і виробів заводів та розробляти додаткові креслення і ескізи на укрупнені вузли, блоки і вироби, що підлягають виготовленню в майстерні;
  • складати відомості закладних частин, які необхідно встановити в ході виконання будівельних робіт;
  • складати (спільно з групою комплектації) комплектувальні відомості на електрообладнання і матеріали і специфікації на труби і метал, одержувані від замовника;
  • готувати замовлення майстерні монтажно-заготівельної ділянки на виготовлення вузлів, блоків, нестандартних електроконструкцій та інших виробів, що не поставляються промисловими підприємствами;
  • розробляти лімітні карти на матеріал, необхідні для виконання цих замовлень;
  • складати калькуляції відпускних цін на вузли, блоки та інші вироби, які не передбачені діючими прейскурантами;
  • розробляти технологічні карти ведення монтажних робіт.

У складі групи підготовки виробництва є спеціальні монтери-заміряють, виконують ескізи заготовок по вимірах з натури.

Процес складання електричного щита

Майстерня комплектує, збирає і виготовляє укрупнені блоки щитів, силових пунктів, магнітних пускачів, кнопкових станцій, кабельних конструкцій, цехових тролеїв, важкої ошиновки, сталевих труб і т.ін., а також монтажні вузли трубних проводок з протяжними і відгалужувальними коробками, заземлюючих пристроїв з елементами кріплення, світильників з кронштейном або підвісом з затягнутими проводами і т.п. У майстернях виготовляють також нестандартні електроконструкції, кріпильні, настановні і інші вироби і деталі, що не поставляються промисловими підприємствами.

Для виготовлення монтажних вузлів і блоків, електроконструкцій та інших виробів в майстернях створюють спеціальні технологічні лінії по обробці сортової і листової сталі, трубних і шинних заготовок, стендової заготівлі електропроводок та ін. Такі технологічні лінії обладнують спеціальними пристосуваннями для ведення потоковим методом всіх монтажних операцій.

Група комплектації комплектує виготовлені в майстернях монтажно-заготівельних ділянок блоки і вузли обладнанням, а також основними і допоміжними матеріалами, необхідними як для виготовлення, так і для встановлення їх на місці монтажу (бирки, металовироби, наконечники і ін.), Перевіряє маркування і готує готові вироби до здачі монтажним ділянкам.

Монтаж трансформаторної підстанції

Роботи з монтажу електроустановок можуть проводитися тільки при наявності погодженої та затвердженої проектної документації. В обсяг проектних матеріалів, переданих монтажним організаціям, входять пояснювальна записка, специфікації електричного обладнання та матеріалів, кошторис і робочі креслення.

У пояснювальній записці даються коротке обґрунтування і пояснення прийнятих в проекті принципових рішень по вибору електричного обладнання, схем живлення, виду електропроведень, способу прокладки проводів і кабелів і необхідні вказівки по монтажу, пов’язані з особливостями даного виробництва.

Специфікація на електрообладнання, електроконструкцій і матеріали містить всі необхідні дані для їх замовлення (технічну характеристику, кількість, вагу).

До специфікації прикладається відомість індустріальних заготовок, в якій вказується, які електроконструкцій і вироби поставляються заводами електропромисловості або спеціалізованих електромонтажних організацій і які повинні бути виготовлені в майстернях монтажно-заготівельних ділянок монтажних управлінь.

Кошторис є основним документом, що визначає обсяг і вартість монтажних робіт; на її основі виробляються взаємні розрахунки між монтажними організаціями та генеральним підрядником (замовником).

Робочі креслення включають плани і розрізи об’єкта (цеху), що підлягає монтажу, на яких умовними позначеннями показані всі встановлювані електроприймачі, розподільні пункти, пускові апарати, яка живить і розподільна мережа, мережа заземлення, а також схеми живильної і розподільної мережі, захисту та автоматики і ін.

При великому числі кабельних і трубних ліній додається кабельний або трубний журнал, в якому перераховуються окремі ділянки кабельних або трубних проводок, із зазначенням номера і довжини ділянки, звідки і куди йде, марки і перетину кабелю або проводу і діаметр труб.

Робочі креслення проектів електроустановок повинні передбачати виконання електромонтажних робіт Тернопіль в дві стадії і застосування сучасних монтажних механізмів, інструментів і пристосувань.

На кресленнях повинні бути вказані всі вузли і блоки, що збираються і комплектуються в майстерні монтажно-заготовчої ділянки. У свою чергу майстерні при укрупненій збірці цих вузлів і блоків повинні застосовувати типові монтажні вироби заводського виготовлення (стійки, кронштейни, коробки, кабельні конструкції, перфоровані смуги, монтажні профілі і т. ін.).

Як вже було сказано, електромонтажні роботи на самому об’єкті проводяться в дві стадії:

  • в першій стадії виконують всі підготовчі роботи – встановлюють заставні частини в будівельних конструкціях для кріплення електрообладнання, монтують кабельні конструкції, проводять монтаж кранів та кранових тролеїв, готують траси прокладки електропроводок і провідників заземлення, укладають труби електропроведення та т. п. роботи першої стадії виконують одночасно з виконанням основних будівельних робіт;
  • у другій (основний) стадії монтують електрообладнання і електроконструкції, скомплектовані в блоки і вузли, прокладають кабелі за встановленими конструкцій, а дроти силової та освітлювальної мережі по готовим заготівлям і приєднують до встановленого електроустаткування – електричним машинам, пусковим приладам, світильникам, силовим пунктам, освітлювальним щиткам і т. п. Роботи другої стадії, як правило, виконують після закінчення будівельних і оздоблювальних робіт.

Заставні частини і деталі встановлюються будівельниками за кресленнями, виконаними у відповідності до завдань, наявних в електротехнічної частини проекту. У будівельних конструкціях, виконаних із збірного залізобетону, заставні частини встановлюють при виготовленні блоку на заводі або полігоні.

Заставні частини можуть бути також встановлені в отвори, наявні в збірних залізобетонних виробах, або закладені в шви стиків залізобетонних плит. В окремих випадках на фермах і колонах можуть бути застосовані різноманітні конструкції типу обхватів або кутників.

Спільне ведення будівельних і підготовчих електромонтажних робіт здійснюється в наступному порядку:

  • сталеві труби електропроведення закладають в готову опалубку фундаментів устаткування після установки опалубки і фундаментних болтів;
  • прокладають на перекриттях під заливку бетоном після закінчення бетонування перекриттів, розпалубки прорізів і встановлення опалубки приямків і каналів;
  • закладають для прихованих проведень після закінчення укладання стін і влаштування перекриттів і чорних підлог (з підготовленими борознами і нішами);
  • заставні частини встановлюють для кріплення монтажних вузлів, блоків і електроконструкцій після закінчення укладання стін і влаштування перекриттів і чорних підлог;
  • для кріплення відкритих проведень на залізобетонних конструкціях після закінчення підливи і замонолічування (з розпалубкою) будівельних конструкцій;
  • відкриті трубні проводки і мережі заземлення монтують після закінчення штукатурки стін і перекриттів і влаштування чорних підлог;
  • конструкції для кріплення відкритих проведень встановлюють після закінчення штукатурки стін і перекриттів, а на сталевих і залізобетонних конструкціях після закінчення підливи і за монолічування будівельних конструкцій, цехових тролеїв після закінчення укладання і вивірки підкранових рейок, мереж освітлення і живлячих магістралей, що прокладаються по фермам в кранових прольотах , після пуску крана;
  • кабельні конструкції і заставні частини в тунелях, колодязях блокової каналізації і каналах встановлюють після закінчення укладання або бетонування стін і перекриттів, штукатурки, установки обрамлень і перекриваючих плит і люків, видалення будівельного сміття і відкачування води;
  • затягування в труби проводів і кабелів виробляють після закінчення обробки приміщення, а монтаж відкритих проводок – після остаточної обробки стін, стель і відкритих конструкції перекриттів, ферм і т. п.

Формування цін на електромонтажні роботи

Працюючі вже не перший рік на ринку Тернополя та Тернопільської області, наша компанія, виконує комплексні електромонтажні роботи Тернопіль, пропонує ремонт і заміну проведення і техніки та ряд інших послуг різної складності. Ми маємо всі необхідні ліцензії для надання послуг. Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє нам гарантувати високу якість наших послуг і гарантувати повне задоволення вимог замовника.

Кошторисники нашої компанії виїжджають на об’єкт, і, оглянувши обсяг майбутніх дій, формують ціну електромонтажу. Вартість електромонтажних робіт складається з:

  1. обсягу;
  2. виду робіт, які необхідно виконати;
  3. якості кінцевих послуг;
  4. популярності, конкурентоспроможності та статусу компанії:
  5. і інших чинників.

Багато відомих компаній свідомо ставлять завищені ціни на електромонтажні роботи Тернопіль, таким чином, вони намагаються перекрити свої витрати на рекламу і додатковий штат співробітників. Хоч якість у них і висока, але на ринку представлено багато компаній, що пропонують свої послуги за нижчою ціною, при цьому не поступаються за якістю послуг, що надаються. При виборі компанії для проведення електромонтажу, включаючи ремонт електрики, слід не тільки дивитися на популярність компанії і ціну, але і на якість.

Адекватно оцінити ці параметри не просто, але наша компанія готова допомогти вам в цьому. Вона пропонує найвищу якість за доступною ціною. Це найкраще співвідношення між ціною і її якістю на ринку.

У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, що володіють великим досвідом роботи в електромонтажній сфері. Вони без напруги виконають послуги будь-якої складності від встановлення розетки і прокладки проводу, до встановлення трансформаторної підстанції і прокладання кабелю. Клієнтам, які працюють з компанією на постійній основі і замовляють великі обсяги, компанія надає знижки на виконання електромонтажу.

Наша репутація, на ринку електромонтажних робіт Тернопіль, висока і підкріплена довговічністю і надійністю виконаних нами робіт. Кращого поєднання найвищої якості та прийнятної ціни вам не знайти. Якщо ви не вірите нам, то зателефонуйте в компанію і переконайтеся самі.

Девізом компанії стало: «за якість електромонтажних робіт відповідає ціна». Звернувшись в нашу компанію, ви переконаєтеся, що це не просто красиві слова, це справжня правда.

Поширені запитання

📚 Які види електромонтажних робіт ви виконуєте?

Ми виконуємо різноманітні електромонтажні роботи, включаючи розведення електропроводки, монтаж розеток, вимикачів та іншого електрообладнання, установку автоматичних вимикачів, розеток зі заземленням, встановлення електричних панелей та інше.

🌎 Чи маєте ви досвід у виконанні електромонтажних робіт в житлових будинках та офісах?

Так, ми маємо багаторічний досвід у виконанні електромонтажних робіт в житлових будинках та офісах. Наші фахівці мають всі необхідні знання та навички для виконання робіт будь-якої складності з дотриманням усіх стандартів та норм безпеки.