Наша компанія  успішно працює на ринку будівництва з 2007 року. За цей час ми зібрали команду вузькопрофільних висококваліфікованих фахівців, створили власну сучасну матеріально-технічну базу і накопичили великий досвід в сфері ремонтно-будівельних послуг. Все це дозволяє нам максимально якісно виконувати найскладніші і нестандартні проекти, включаючи ремонт квартир в новобудові під ключ Тернопіль.

Фото відремонтованих квартир в Тернополі

Портфоліо нашої компанії – це збірка лише частини фото ремонту квартир і дизайну інтер’єру. За 13 років успішної діяльності наша компанія виконала більш 1000 проектів.

Фото відремонтованих квартир в Тернополі – відмінна можливість побачити виконані нами проекти різних типів і цінових категорій. Це дозволить потенційному замовнику переконатися у високому рівні наших робіт, почерпнути нові ідеї для ремонту, визначитися з вибором і зорієнтуватися з майбутніми витратами.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором стилю інтер’єру і інші, телефонуйте. Наші дизайнери – професіонали. З урахуванням ваших побажань і наявного бюджету вони створять ексклюзивний дизайн-проект. Якщо у вас вже є готовий проект, звертайтеся. Ми готові в рекордно стислі терміни і за привабливою ціною втілити його в життя!

Калькулятор ремонтних робіт. Дізнайтеся ціну

Вас цікавить ціна ремонту? Вартість ремонтних робіт ви можете дізнатися самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором у нас на сайті. Але пам’ятайте, ця сума є приблизною, вона скоріше носить ознайомлювальний характер. Калькулятор вартості ремонту – це відмінна можливість без витрат часу на дзвінки менеджеру і відправлення запитів дізнатися орієнтовну суму ремонту.

Гарантії на ремонтні роботи, прописані в договорі

Ми надійна і відповідальна компанія. Після того, як складено кошторис, обговорені всі деталі замовлення, ми в обов’язковому порядку укладаємо з усіма клієнтами договір, в якому прописуються ціни, терміни виконання і порядок здачі робіт. Офіційний договір служить гарантом того, що терміни робіт і вартість послуг залишаться фіксованими і ні за яких обставин не зміняться. На всі роботи ми надаємо гарантію на термін до 3 років.

Відгуки клієнтів підтвердять, що ми все доводимо на ділі!

Ознайомитися з відгуками клієнтів ви можете у відповідному розділі нашого сайту. Завдяки цій інформації потенційні замовники можуть дізнатися про якість надаваних нами ремонтно-будівельних послуг і зробити правильний вибір. Інтереси клієнтів для нас є пріоритетними. Всі роботи ми завжди виконуємо на вищому рівні. Позитивні відгуки від вдячних клієнтів – безумовний доказ високого рівня наших послуг.

Всі ремонти в Тернополі виконуються з дотриманням ГОСТ і БНіП

Будівельні норми і правила (СНіП) – це наші пріоритети, якими ми керуємося при виконанні будівельних та ремонтних робіт. Використання в роботі нормативних актів і технічних регламентів дозволяють нашій компанії надавати послуги по будівництву, ремонту, електропостачанню, опаленню, вентиляції, газопостачанню, каналізаційної системи та інше максимально якісно і з мінімальними витратами.

Нюанси при ремонті

Нюанси при ремонті квартир в новобудові під ключ Тернопіль можуть виникнути найрізноманітніші, якщо виконувати його власними силами. Наприклад, у разі знесення стіни можна зачепити комунікації або несучі конструкції. Складати проект електромонтажних робіт слід тоді, коли буде продумано розташування меблів в кімнаті, місце під гардеробну або шафу необхідно виділити ще на стадії ремонту. Не слід використовувати світлу затирку для підлоги, це призведе до її швидкого забруднення. А також не варто об’єднувати туалет і ванну кімнату, якщо ваша сім’я складається з більше, ніж двох осіб. І ще безліч інших помилок, які можуть виникнути при самостійному ремонті квартири. Наша компанія допоможе вам уникнути всіх цих неприємностей. Ми продумуємо все до дрібниць. Замовивши нам ремонт квартир в новобудові під ключ Тернопіль, ви отримаєте сучасні, комфортабельні і функціональні житлові квадратні метри.

Кошторис на ремонт

В будівельний кошторис входять такі витрати, як: підготовчий етап, чорнові роботи, суміжні роботи, під чистове оздоблення, закупівля матеріалів, вивіз сміття та інше. Ознайомитися з нашим прайс-листом ремонту ви можете у відповідному розділі сайту. А також можете отримати індивідуальний кошторис вашого ремонту, заповнивши заявку на сайті.

Дотримання технологій при ремонті

Якісний і довговічний ремонт квартир в новобудові під ключ Тернопіль можливий тільки при правильній черговості робіт і дотриманні технологій. Дуже важливо при роботі з будівельними матеріалами дотримуватися встановлених виробником рекомендації. Наприклад, неправильний заміс розчину викличе розтріскування або неміцність стяжки, що спричинить за собою тріщини. Щоб на стінах не було цвілі, і штукатурка трималася довго, підготовка стін повинна включати в себе ґрунтовку поверхні. Наші фахівці завжди дотримуються технології при ремонті квартири або будинку.

Якість чорнових матеріалів

Чорнові роботи мають на увазі використання чорнових матеріалів (цементні суміші, гіпс, піноблок, керамзит, бітумна мастика, гіпсокартон, пінопласт, короба, дроти, клемники, грунтовка, монтажна піна, металевий профіль, клей для шпалер, армована сітка і інше). Від якості чорнових матеріалів безпосередньо залежать оздоблювальні роботи, а значить і кінцевий підсумок ремонту. Чорнові матеріали – це не та частина витрат, на якій доречна економія.

Безкоштовний замір

Хочете замовити безкоштовний вимір квартири? Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму нижче. У зручний для вас час прийде наш співробітник і зробить необхідні заміри. Замовляючи ремонт новобудови під ключ в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте високу якість робіт, доступну вартість послуг, швидкі терміни виконання замовлення і безкоштовний вимір.

Ремонт під ключ в новобудові

У більшості випадків квартиру в новобудові покупець отримує з чорновою обробкою.

У кращому випадку з типовим дизайном кімнат з оштукатуреними стінами.

Однак найчастіше і в тому і в іншому варіанті в такій квартирі господарі затівають глобальний ремонт. Адже ремонт квартир в новобудові під ключ Тернопіль – це можливість створити свій унікальний інтер’єр за власним смаком і бажанням. І в результаті назавжди поселити в своїй квартирі затишок і комфорт.

Приклад чорнової обробки квартири в новобудові:

Ремонт в новобудові ціна

Стандартний ремонт квартири      1 500 – 2 400 грн / м2

Ремонт по дизайн проекту              2 400 – 3 800 грн / м2

Вартість чорнових матеріалів (суміші, труби, дроти і т.д.)     від 1 000 грн / м2

Потрібно розуміти, що остаточна вартість залежить від Ваших побажань, вартість будівельних матеріалів в поточний момент часу і від складності робіт.

Природно, кожен хоче вкластися в певну суму грошей і не розтрачувати свій бюджет.

Ремонт, звичайно – справа витратна. Але подекуди можна і вигідно схитрувати.

Ціна ремонту квартири в новобудові під ключ Тернопіль, мабуть, як і в будь-якому іншому приміщенні об’єднує в собі безліч дрібних і не дуже витрат з вашого гаманця – від розробки дизайну до генерального прибирання перед заселенням.

Та й ремонт буває різний.

Від простої стриманої і бюджетної класики до євроремонту з дорогим інтер’єром.

Ремонт в новобудові – етапи

Перший етап – підготовка
 • Замір приміщень і візуальна оцінка *
 • Розрахунок приблизного кошторису (точність близько 90%)
 • При необхідності дизайн інтер’єру **
 • Підготовка дизайну і остаточного кошторису

* Виміри і попередній кошторис безкоштовні

** дизайн проект від 100 гривень за м2

Другий етап – комунікації і чорнова обробка
 • закупівля і доставка чорнових матеріалів
 • протягання каналізації і водопроводу
 • улаштування електрики
 • улаштування стяжки на підлозі і штукатурки стін

Вартість робіт від 1 000 гривень / м2

Третій етап – під чистове оздоблення квартири в новобудові
 • фінішна обробка стін
 • укладання покриття на підлогу
 • улаштування стелі (ГКЛ або натяжна)
 • установка міжкімнатних дверей
 • прибирання приміщень після ремонту

Вартість робіт від 1 600 гривень / м2

Четвертий етап – здача об’єкта
 • Встановлення освітлювальних приладів
 • Завезення меблів
 • Фінішне прибирання приміщень
 • Здача робіт замовнику

Черновий ремонт в новобудові

З цього власне починається ремонт у вашій квартирі. Від того, як буде виконаний чорновий ремонт в новобудові в Тенополі, залежить якість подальших оздоблювальних робіт. Тому всі кроки повинні виконувати тільки професіонали. Чорнова обробка в новобудові в Тернополі- це скрупульозне вирівнюванні стін, підлоги і стелі. Необхідно підготувати всі поверхні до фінішної обробки.

Ремонт в квартирі з чорновою обробкою в новобудові

Чорнова обробка квартири в новобудові в Тернополіі – необхідні ремонтні роботи перед чистовою обробкою. І це не тільки вирівнювання стін, штукатурка стель і ремонт підлог. Перш ніж приступити до чистової обробки будують міжкімнатні перегородки, проводять електрику, комунікації, встановлюють підвіконня та віконні прорізи. І тільки після цього приступають до фінішних робіт: наклеювання шпалер, вибору дизайну потоків, стелять ламінат або укладають плитку. Квартири в новобудові – це не хрущовки, побудовані під лекала. Над новими будинками трудяться архітектори, дизайнери, будівельники. Це житло з зручними плануваннями, як чисте полотно, де можна втілювати ваші найсміливіші ідеї.

Євроремонт в квартирі в новобудови в Тернополі

Для одних – це розкіш, для інших – необхідність, щоб відчувати себе в своїй квартирі максимально комфортно. Євроремонт – це інший кошторис і інші ціни. Найчастіше в квартирі повністю змінюють простір: ламають стіни, переносять кімнати, виводять їх на різні рівні за допомогою подіумів та дизайну стель. І тут теж важливо звернутися до перевірених фахівців, щоб не витрачати гроші на неякісний результат. Така квартира повинна прослужити якомога довше.

Ремонт квартири в новобудові під ключ

Отже, кваліфіковані співробітники можуть виконати для вас весь спектр послуг від проекту до завершальної комплексної обробки під ключ. Це можливість уникнути всіляких переробок. У цьому випадку ремонт стає не катастрофою, як його прийнято називати в побуті, а цілком приємною пригодою. У підсумку ви заїжджаєте в квартиру – ваш авторський проект.

Все включено – ремонт квартири в новобудові

Ремонт квартири в новобудові під ключ Тернопіль – це цілий проект. Тому якщо ви звернулися до фахівців, кожен крок яких контролює виконроб, поки не передасть власнику ключі. Для більш якісної роботи створюються креслення і кошториси, спираючись на них, будівельники будуть робити ремонт в квартирі в новобудови в Тернополі. Крім того в перелік їх послуг входять підключення інженерних систем, чорнова і чистова обробка, аж до генерального прибирання перед здачею квартири.

Ванна ремонт новобудова Квартира готова, залишилося зробити ванну? І це питання можна легко вирішити. Досвідчені фахівці покладуть вам плитку, з дотриманням усіх стандартів і технологій. Безумовно, ця кімната одна з найважливіших в будинку. Потрібно продумати сантехніку, кахель, стелю. Адже тут завжди дуже багато вологи. Крім того, будь-який новий будинок завжди дає усадку, а це значить, що всі матеріали потрібно вибирати з розумом. Кахель бажано купувати за середньою ціною. Адже стіни у ванній з усадкою будинку можуть дати мікротріщини. Саме тому плитку догляньте таку, щоб через деякий час не шкода було поміняти. Стелю краще вибрати з гіпсокартону.

Ремонт квартири з нуля в новобудові

Перш ніж приступити до ремонту квартири в новобудові в Тернополі рекомендуємо дізнатися про це якомога більше інформації. Для цього неодмінно порадьтеся з фахівцями. Разом ви складете проект майбутнього ремонту з урахуванням всіх особистих побажань і фінансових можливостей. Грамотний фахівець обов’язково підкаже вам, де і на чому можна заощадити, не жертвуючи якістю внутрішнього оздоблення квартири.

Ремонт квартири під ключ в новобудові

Сьогодні ремонт це не тільки гроші, але і час. Фахівці розрахують все за вас, займуться закупівлею матеріалів, доставлять їх до місця. Перш ніж почати обов’язково запросіть кошторисника, він визначить терміни під ремонт квартир в новобудові під ключ Тернопіль і скаже вам приблизну вартість робіт. Ціни змінюються виходячи з особистих переваг клієнта. Зрозуміло, що ремонт під євро буде коштувати більше звичайного, як і, наприклад, розписні стіни обійдуться вам на тисячі дорожче, ніж шпалери. Якщо ремонт квартири в новобудові під ключ Тернопіль протікає з використанням рідкісних будівельних матеріалів, це теж відбитися на підсумковій вартості оздоблювальних робіт. Ми пропонуємо вам уважно вивчити ціни ремонту в новобудові і підібрати для себе найвигідніший варіант.

Поширені запитання

📚 Які послуги входять в пакет “ремонт квартир в новобудові під ключ”?

Наш пакет “ремонт квартир в новобудові під ключ” включає в себе повний комплекс ремонтних робіт, включаючи встановлення електрики та сантехніки, штукатурні та малярні роботи, встановлення підлоги та плитки, інсталяцію дверей та вікон.

🌎 Які терміни виконання робіт можна очікувати в рамках пакету “ремонт квартир в новобудові під ключ”?

Терміни виконання робіт в рамках пакету “ремонт квартир в новобудові під ключ” залежать від обсягу та складності робіт, а також від наявності необхідних матеріалів та обладнання. Ми завжди ставимо перед собою завдання виконати ремонт якісно та в строк, проте терміни виконання можуть коливатися в залежності від обставин, і ми завжди інформуємо наших клієнтів про будь-які зміни в планах.